elazığ-evden-eve
elazığ-evden-eve

Bize sor

Hızlı iletişim formu 

  _

  Sıkça sorulan Sorular?

  Nakliyatta Sıkça Sorulan Sorular EFE EXPRESS Nakliye

  ELAZIĞ EVDEN EVE NAKLİAYAT

  Sıkça Sorulan Sorular

  Evden Eve Nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmeliyim?
  1. Dikkat edilmesi gereken Nakliyat firmları K3 belgesi ile yetkilendirilir, bu belgeye sahip olmaları önemlidir. Ayrıyeten personelinin tecrübesi, araçları, diğer taşıma donanımları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Taşınacak Eşyaların paketlenmesini yapıyor musunuz?

  Mobilya ve beyazeşya havalı naylon, kraf kağıt,özel balonlu köşe bentle mobilyalar paketlenilir  karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

  Ev taşırken Garanti için sigorta yapıyor musunuz?

  Biz ev taşırken hem kendimiz hemde  müşterimizin güvenliği için sigorta ve taşıma kaskosu yapmaktayız sigorta kasko eşyanın değerine göre yapılmaktadır.

  Evden eve nakliyat ne kadar?

  Taşıma fiyatları Evden eve nakliyat fiyatlarımız eşya miktarına ve gideceği yere göre değişmektedir ortalama rakamlarımız minimum 2000 TL den başlamaktadır.

  1.  
  Evden eve taşıma işlemi en erken saat kaçta başlayabilir?
  Asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor musunuz?

  Nakliye sektöründe Yenilikçi ve modern bir vizyona sahip olan firmamız asansörlü taşımacılık alanında etkili bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor. Elbette ki en yeni teknolojileri sektöre uygulama kabiliyetine sahip olan firmamız asansörlü nakliyat hizmetlerini de başarışı bir şekilde sunmaktadır.

  Şehirler arası Ev Taşımak Yasak mı?

  Şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hafta içi yasak değildir. Şehirler arası nakliye de izin almak şartı ile serbesttir. Şehirler içi ev taşıma da firmamız lojistik & nakliye kapsamında olduğu için yasak değildir.

  Nakliyat Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

  Elazığda’da ve diğer illerin nakliyat firmaları arasında fiyat değişkenliği olabilir. bu değişkenler firmanın tamamen sigortalı eleman çalıştırması,vergiye mükellef olması,K-3 yetki belgesi olması,nakliyat sigortası yapması gibi bir çok etken göstermekte uygun rakam veren firmaların ise tamamen merdiven altı olmalarından dolayı  k3 yetki belgesiz ve vergisiz iş yapmalarından dolayı düşük rakam söylemekteler.

  Buzdolabını boşaltmalı mıyım ?

  Şehir içi nakliyeler için buzdolabını boşaltmaya gerek yok, buzdolabı konuttan son çıkan dolayısı ile yeni konuta ilk giren eşyadır fakat şehirlerarası transferlerde tavsiyemiz ürünlerin taşıma öncesi tüketilmesidir.

  Mobilyalarınız için marangoz ekibinizde var mıdır?
  Evet ekiplerimizde marangoz, elektrikçi, tesisatçı mutlaka vardır.