_

Efe Express Lojistik Nakliyat 

Hizmet çeşitlerimiz

_
Elazığ Evden Eve Nakliyat
Elazığ Evden Eve Nakliyat

Elazığ Evden Eve Nakliyat

Efe Express. Elazığ Evden Eve Nakliyat Lojistik, depolama, kargo, Ev Taşıma Ambalajlama nakliye ve diğer ilgili hizmetlerden farklı hizmetler sunuyoruz. Müşterimiz, önceliğimizdir.

Taşınma zamanı geldiğinde, bizi arayın. İster ister şehir içi ister şehirlerarası, her parça eşyanızı paketleme ambalajlama organize etme konusunda deneyimliyiz. İster birkaç kutu taşıyor olun, ister evinizin tüm içeriğini taşıyor olun, güvenli, emniyetli ve stressiz bir taşınmadan emin olabilirsiniz. Özel ekibimiz, hareketiniz boyunca pratik ve uygun maliyetli rehberlik sağlamak için hazırdır.

Kendi başınıza paketlemek isterseniz size en uygun paketleme malzemeleri ve gereksinimleri konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz, alternatif olarak sizin için evinizde veya depomuzda paketleme yapabiliriz.
Türkiye çapında son derece rekabetçi fiyatlarla şehir içi ve şehirlerarası ev taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla sunuyoruz

Elazığ Evden Eve Nakliyat

Elazığ Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Efe express Elazığ da Sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti ile bireysel ev eşyalarınız veya ofis eşyalarınız kasko sigortalı olarak güvence altındadır. Sigortalı Nakliyat hizmeti ile ek ücret ödemeden stressiz sorunsuz şekilde garantili taşının.

Elazığ Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Efe Express Elazığda Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı hijyenik şartlarda, yüksek katlara kısa sürede ve zarar görmeden güvenle taşıyoruz. Vinçli asansörlü nakliye aracı 45 Metreye kadar çıkar.

Elazığ Şehiriçi Evden Eve Taşıma

Efe Express Elazığ Şehiriçi evden eve nakliyat firması olarak Elazığ ve ilçeleri yer alan ilçelerde şehir içi nakliyat hizmeti sunuyoruz. Şehir içi nakliye talepleriniz ile size özel çözüm geliştiriyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

 Efe Express Şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti ile  Türkiye’nin dört bir yanına şehirler arası evden eve nakliyat seferleri düzenliyoruz.

 Parça Eşya Taşımacılığı

Efe Express Parça eşya taşıma şirketi olarak Elazığ’da şehir içi parça eşya nakliyat araçlarımız ve şehirler arası parça eşya nakliye araçlarımız ile parça ev eşyası, parça ofis eşyaları için parsiyel nakliye taşımacılığı yapmaktayız.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık hizmeti ile İstanbul’dan başka şehirlere gidecek ev eşyalarının veya parça eşyaların birbirinden habersiz kişilerin eşyalarının rızaları dahilinde tek nakliyat kamyonuna yüklenerek taşınmasıdır.

Elazığ Beyaz Eşya Taşıma

Efe Express olarak Elâzığ’da Beyaz eşya taşıma hizmeti ile yaşam alanlarında kullanılan sıfır beyaz eşya veya ikinci el Beyaz Eşyaların (Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinesi vs.) Elektrik elektronik ev eşyaların taşımasını yapıyoruz.

Eşya Paketleme

Efe Express olarak Eşya paketleme hizmeti ile taşınacak eşyaları ambalajlayarak, taşıma aşamasında zarar görmemesi için nakliye işlemine hazır hale getiriyoruz. Böylece çizimle, kırılma gibi zararların önüne geçiyoruz.

Eşya Depolama

Eşya depolama alanlarımızda kişiye özel temiz kilitli oda depo alanları tahsis ediyoruz. Aylık kiralık depo bölümleri 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve rutin dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır.

Elaızğ Villa Taşımacılığı

Villa Taşıma hizmeti ile özel Villa taşıma, Yalı taşıma, Konak taşıma hizmetlerini profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Eşyalarını yeni adresine taşıdıktan sonra da kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Elazığ Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşya taşımacılığı tarihi eser ve sanat eserlerinin taşımacılığı alanında nakliye hizmeti sunan efe express Nakliyat şirketi Antika eşyaları taşıyan İstanbul’un e eski ve en köklü nakliye firmalarındandır.

Elazığ Piyano Taşımacılığı

Efe Express Piyano taşıma şirketimiz her çeşit piyanoların nakliye işlemlerini, alanında uzman personel kadromuz ve son model özel araçlar ile birlikte, güvenli ve özel yöntemler kullanarak güvenle gerçekleştirir.

Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evcil Hayvan taşıma şirketi olarak Şehir içi hayvan taşımacılığı veya Şehirler arası hayvan taşıma; maymun, kedi, köpek, kuş, balık gibi hayvan dostlarımızın taşıma işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz.

Elazığ Çeyiz Eşyası Taşıma

Efe Express Evlenecekler, yeni evliler, sözlüler, nişanlılar, damat ve gelin çeyiz eşyalarının taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası çeyiz taşıma hizmeti ile dilediğiniz şehre çeyiz eşyalarınızı taşıyalım.